همراه داشتن همیشگی گوشی موبایل قطعا احتمال آسیب دیدگی آن را بیشتر می کند و ممکن است هر لحظه گوشی موبایل از دست شما به زمین بیفتد و یا در اثر اتفاقات ناگوار دیگر گوشی آسیب ببیند که معمولا شایع ترین آسیب شکستن صفحه نمایش یا همان ال سی دی موبایل می باشد که در چنین شرایطی دیگر امکان استفاده از گوشی وجود ندارد.

تعمیرات تخصصی موبایل

در چنین شرایطی قطعا در جستجوی یک مرکز تعمیرات تخصصی موبایل هستید که بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ال سی دی گوشی موبایل شمارا تعویض کند و اگر به شما ضمانت نامه ای نیز ارائه کنند خیال شما از هرجهت راحت می شود و ناراحتی شما به دلیل آسیب موبایلتان را کمتر می کنند.

قطعا تنها آسیبی که متوجه موبایل شماست شکستن ال سی دی نمی باشد و ممکن است گوشی شما در اثر عوامل مختلف دچار آسیب های متفاوت می شود.
یه طور مثال ممکن است باتری موبایل شما در اثر عوامل مختلف مانند آب خوردگی یا حتی کهنه شدن عملگرد درستی نداشته باشد. و یا ممکن است با مشکل شارژ گوشی موبایل مواجه باشید که ممکن است دلایل مختلفی مانند خرابی پورت شارژ داشته باشد.
خرابی دوربین موبایل و شکستن شیشه دوربین از دیگر مشکلاتی که احتمال دارد برای موبایل شما پیش آید و یا شاید گوشی موبایل شما سیم کارت را نمی خواند و احتمالا علت آن خرابی پورت سیم کارت است .

گوشی شما هر برندی که باشد و به هر دلیلی که خراب شده باشد می توانید به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آوافیکس اعتماد کنید چون آوافیکس متشکل از واحد های تعمیرات تخصصی سامسونگ,تعمیرات تخصصی آیفون,تعمیرات تخصصی هواوی,تعمیرات تخصصی سونی,تعمیرات تخصصی ال جی و تعمیرات تخصصی اچ تی سی می باشد و تمام تکنسین های واحدهای مختلف علاوه بر گذراندن دوره های تخصصی , دارای سال ها تجربه کاری هستند و به خاطر استفاده از قطعات اورجینال پس از تعمیر گوشی به شما ضمانت نامه ارائه می کند.

همچنین آوافیکس با اعزام نیروهای متخصص به محل شما در سریع ترین زمان ممکن گوشی موبایل شما را در حضور خودتان تعمیر میکنند و خبر خوب این است که هزینه ایاب و ذهاب تکنسین ها به محل شما رایگان است.

منبع : تعمیرات تخصصی موبایل آوافیکس