close
تبلیغات در اینترنت
بهترين برنامه هواشناسي اندرويد
loading...

تعمیر موبایل-آوافیکس

از ديرباز تا کنون همواره اطلاع از وضعيت هوا در برنامه ريزي افراد براي روزهاي آتي بسيار مهم بوده است و در هر دوره مردم به گونه اي سعي مي کردند از وضعيت هوا در روزهاي آينده مطلع شوند. امروزه برنامه هاي هواشناسي قابل نصب بر روي گوشي ها هوشمند کمک شاياني به کاربران اين گوشي ها نموده اند و اگر در جستجوي دقيق ترين و بهترين برنامه هاي هواشناسي براي گوشي هاي اندرويد هستيد , در ادامه اين مطلب همراه ما باشيد. در اين مقاله قصد داريم 11 مورد از دقيق ترين و بهترين برنامه هاي هواشناسي را به شما معرفي…

بهترين برنامه هواشناسي اندرويد

avafix بازدید : 1 پنجشنبه 20 دي 1397 : 13:55 نظرات ()

از ديرباز تا کنون همواره اطلاع از وضعيت هوا در برنامه ريزي افراد براي روزهاي آتي بسيار مهم بوده است و در هر دوره مردم به گونه اي سعي مي کردند از وضعيت هوا در روزهاي آينده مطلع شوند.

امروزه برنامه هاي هواشناسي قابل نصب بر روي گوشي ها هوشمند کمک شاياني به کاربران اين گوشي ها نموده اند و اگر در جستجوي دقيق ترين و بهترين برنامه هاي هواشناسي براي گوشي هاي اندرويد هستيد , در ادامه اين مطلب همراه ما باشيد.

در اين مقاله قصد داريم 11 مورد از دقيق ترين و بهترين برنامه هاي هواشناسي را به شما معرفي کنيم :

1-هواشناس

اولين جايگاه ليست ما مربوط به يکي از برنامه هاي ايراني است که جايگاه خوبي بين کاربران ايراني پيدا کرده است، هواشناس با استفاده از روشهاي کاملا متفاوت اقدام به ارائه گزارش آب و هوا مي کند. هواشناس داده هاي خود را از چند منبع معتبر علمي هواشناسي دريافت و آنها را با هم ترکيب مي کند و اين کار باعث مي شود که دقت نتايج به دست آمده بسيار بالاتر باشد. هواشناس داراي رابط کاربري کاملا فارسي است و پشتيباني کاملي از تمام استانها و تمام شهرهاي و زير مجموعه آنها وجود دارد. تمام تاريخ ها و زمان ها در نرم افزار به صورت شمسي و مطابق با منطقه زماني کشور ايران تنظيم شده است.

دانلود

برنامه هواشناس,بهترين برنامه هواشناسي اندرويد,دقيق ترين برنامه هواشناسي اندرويد

2-Weather Timeline

Weather Timeline با قيمت 1?49 دلار بر روي اپ استور ارائه شده است هر چند اين برنامه رايگان نيست اما يکي از بهترين برنامه هاي هواشناسي اندرويد و انتخابي هوشمندانه براي حرفه اي ها به شمار مي آيد و با کسب نمره 4?5 از 5 از بين بيش از 21000 راي، ثابت کرده است که ارزش وجه پرداخت شده براي خريد را دارد. اين برنامه نام خود را از ويژگي اصلي خود يعني نمايش وضيعت هوا به صورت نوار زماني گرفته است اما اين ويژگي تنها قسمتي از قابليت هاي اين برنامه است.

Weather Timeline اطلاعات خود را از بين 5 تا از بهترين سرويس هاي هواشناسي دنيا دريافت و نمايش مي دهد و قادر است تا تغييرات ناگهاني هوا را از قبل به شما اطلاع دهد. در اين برنامه شما به نمودار هاي متنوع از جمله تغييرات دما، فشار هوا، ميزان و وضيت بارش و… دسترسي خواهيد داشت که در موارد متعدد به شما کمک خواهند کرد.

دانلود

برنامه هواشناس,بهترين برنامه هواشناسي اندرويد,دقيق ترين برنامه هواشناسي اندرويد

3-Precise Weather Yowindow

بدون شک لذت بخش اولين کلمه اي است که در اولين استفاده از Precise Weather YoWindow به ذهن شما خواهد رسيد. اين برنامه يکي از زيبا ترين، متفاوت ترين و بهترين برنامه هاي هواشناسي اندرويد است که تاکنون منتشر شده است. اين برنامه به جاي استفاده از آيکن هاي تکراري و خسته کننده براي نمايش وضعيت هوا با توجه به وضعيت آب و هوايي محل مورد نظر شما، حال و هوا را به کمک تصاوير انيميشيني به شما منتقل مي کند يعني چنان چه آب و هوا آفتابي باشد برنامه تصويري زيبا از يک مزرعه در روزي آفتابي به شما نشان مي دهد و يا با قطرات باران شما را در جريان بارش باران قرار خواهد داد. اما در کنار تمام اين امکانات اگر شما علاقمند به ابزارهاي هواشناسي هستيد، متاسفانه اين برنامه بدون ابزارک (Widget) منتشر شده است.

دانلود

برنامه هواشناس,بهترين برنامه هواشناسي اندرويد,دقيق ترين برنامه هواشناسي اندرويد

4-Dark Sky

برنامه Dark Sky مدت زيادي مورد توجه کاربران بوده است. قدرت آن برگرفته از پيش بيني هاي دقيق آن است که اطلاعات مفيدي را به شيوه اي ساده به شما ارائه مي دهد، و به جاي نمايش گزارش وضعيت هوا به صورت روزانه شما را در جريان وضعيت هوا بصورت لحظه به لحظه در جريان مي گذارد و به جاي نمايش احتمال بارش باران براي امروز برنامه به شما اطلاع مي دهد تا 13 دقيقه ديگر باران شروع به باريدن خواهد کرد.

اين برنامه بصورت رايگان در اپ استور منتشر شده اما بعد از اتمام دوره آزمايشي دو هفته اي آن، براي استفاده از آن شما مجبور هستيد تا ساليانه مبلغ 3 دلار به عنوان حق عضويت پرداخت نماييد، اما اگر اطلاع دقيق و لحظه به لحظه هوا براي شما اهميت داشته باشد اين برنامه انتخاب مناسبي است.

دانلود

برنامه هواشناس,بهترين برنامه هواشناسي اندرويد,دقيق ترين برنامه هواشناسي اندرويد

5-Morecast

Morecast برنامه دقيق و با ظاهري زيباست که با رابط کاربري عمودي خود کار را براي کاربر خود بسيار ساده نموده است. در بالاي صفحه شما وضعيت و دماي کنوني هوا همراه با دماي قابل احساس را مشاهده مي کنيد و با کشيدن برنامه به سمت پايين ميتوانيد به اطلاعات دقيق تري از وضعيت آب و هوا دسترسي پيدا کنيد و با يک بار کشيدن رابط کاربري برنامه به سمت چپ شما ميتوانيد به وضعيت هواي روز بعد دسترسي پيدا کنيد و اگر دوباره اين کار را تکرار کنيد برنامه وضعيت هواي يک هفته آينده را به شما نشان خواهد داد و همين رابط کاربري ساده، کار با اين برنامه را براي کاربران مبتدي آسان و جذاب کرده است.

دانلود

برنامه هواشناس,بهترين برنامه هواشناسي اندرويد,دقيق ترين برنامه هواشناسي اندرويد

6-WeatherBug

WeatherBug هم در طراحي و هم در رابط کاربري يکي از برترين و بهترين برنامه هاي هواشناسي اندرويد به شمار مي آيد و اين قابليت را دارد تا علاوه بر اعلام وضعيت آب و هوايي محل سکونت شما، وضعيت جوي شهر هاي نزديک شما را نيز اطلاع دهد. اين برنامه علاوه بر پيش بيني هاي دقيق و درست ميتواند تغييرات شديد و ناگهاني آب و هوا را به شما اطلاع دهد. در کنار اين موارد تيم توسعه اين برنامه بخشي را براي اطلاع ترافيک و اشتراک گذاري تصاوير توسط کاربران در اين برنامه پيش بيني کرده اند و شما ميتوانيد تصاوير مورد علاقه خود را در آن به اشتراک بگذاريد.

اين برنامه گزارش هاي مختلف براي فعاليت هاي گوناگون روزانه در اختيار شما قرار مي دهد و ميتوانيد وضعيت هوا را براي رفتن پيکنيک يا دوچرخه سواري در يک روز خاص را مشاهده نماييد. همچنين شما ميتوانيد اين برنامه را براساس سبک زندگي خود سفارش سازي و بهينه کنيد، صفحه خانگي و يا حتي زبان برنامه را تغيير دهيد و يا مکان هاي متعددي به برنامه اضافه کنيد تا از آب و هواي تمام آنها آگاه باشد.

دانلود

برنامه هواشناس,بهترين برنامه هواشناسي اندرويد,دقيق ترين برنامه هواشناسي اندرويد

WeatherBomb-7

WeatherBomb کمي متفاوت تر از ساير برنامه هاي موجود در ليست بهترين برنامه هاي هواشناسي اندرويد است و علاوه بر نمايش جدول وضعيت هوا با يک آيکن نقشه هاي مختلف و زنده هواشناسي را در اختيار شما قرار مي دهد و به کمک آن شما ميتوانيد از وضعيت آب و هوا کشور خود و يا حتي ساير کشور ها مطلع شويد و يا با زوم کردن بر روي شهر خود يا هر شهر و روستاي ديگر وضعيت تغييرات آب هوايي آن منطقه را نيز ببينيد. البته به کمک اين برنامه شما به تغييرات آب و هوايي روز جاري و حتي يک هفته آينده نيز دسترسي داريد.

اين برنامه با يک ابزارک منتشر شده که نمودار هاي مختلفي از شرايط بارش باران و برف، سرعت و جهت وزش باد، فشار هوا و تغييرات دما و… روي صفحه خانگي شما در اختيارتان قرار مي دهد. استفاده از اين برنامه رايگان است اما اگر از تبليغات اين برنامه خسته شده ايد ميتوانيد با پرداخت درون برنامه اي از شر اين تبليغات نيز راحت شويد.

دانلود

برنامه هواشناس,بهترين برنامه هواشناسي اندرويد,دقيق ترين برنامه هواشناسي اندرويد

8-The Weather Channel

The Weather Channel برنامه اي محبوب در بين کاربران اندويد است که رايگان بودن اين برنامه بر محبوبيت آن اضافه کرده است و موفق به کسب نمره 4?1 از 5 از بين حدود 1?500?000 راي شده است. اين برنامه گزارش هاي دقيق و بروز از وضعيت جوي در بازه هاي زماني 1 ساعت آينده، 36 ساعت آينده و حتي 10 روز آينده به شما ارائه مي کند که اين گزارش شامل مواردي از جمله سرعت ورزش باد، ميزان رطوبت، شاخص UV، ميدان ديد، نقطه شبنم و فشار هوا مي شود.

اين برنامه داراي رابط کاربري بسيار ساده است اما برخلاف ساير برنامه ها تمام اطلاعات را يکجا نمايش نمي دهد و اطلاعات مختلف را در بخش هاي خاص خود دسته بندي و گنجانده است. اين برنامه داراي 4 ابزارک مختلف براي نمايش آب و هواي نقطه دلخواه شما در صفحه خانگي است. هر چند اين برنامه رايگان است اما بعضي مواقع ممکن است با تبليغات درون برنامه اي مواجه شويد.

دانلود

برنامه هواشناس,بهترين برنامه هواشناسي اندرويد,دقيق ترين برنامه هواشناسي اندرويد

9-Accuweather

Accuweather بدون شک يکي از معروف ترين و بهترين برنامه هاي هواشناسي اندرويد است. اين برنامه داراي اطلاعاتي دقيق و کامل است که شامل مواردي مانند دماي هواي قابل احساس (RealFeel index) است. شما در اين برنامه به نمودار هاي گوناگون ، نقشه هاي هواشناسي، تصاوير ماهواره اي و… دسترسي داريد اما مهمتر از همه موارد بالا، گزارش دقيقه به دقيقه وضعيت جوي اين برنامه است و اين نرم افزار داراي ابزارک براي نمايش وضعيت آب و هوا در صفحه خانگي شماست و مهم تر اين که اين برنامه با تمام اين امکانات به صورت رايگان منتشر شده و در دسترس شماست.

دانلود

برنامه هواشناس,بهترين برنامه هواشناسي اندرويد,دقيق ترين برنامه هواشناسي اندرويد

10-Yahoo Weather

Yahoo Weather مجموعه اي عظيم از اطلاعات مختلف را دراختيارتان قرار مي دهد و با تغيير پس زمينه برنامه متناسب با شرايط جوي محل زندگي شما هميشه حس تازگي و سر زندگي را به شما القاء مي کند. اين برنامه داراي ابزار هاي متعدد است و علاوه بر اين وضعيت جوي فعلي را در نواز وضعيت (Status Bar) گوشي هوشمند شما نمايش مي دهد. به عبارت ديگر اين برنامه تمام چيزي است که يک کاربر متوسط از يک برنامه هوا شناسي انتظار دارد.

دانلود

برنامه هواشناس,بهترين برنامه هواشناسي اندرويد,دقيق ترين برنامه هواشناسي اندرويد

11-NOAA Weather Radar and Alerts

NOAA Weather Radar and Alerts اگر شما قصد سفر به منطقه اي را داريد که شاهد تغييرات متناوب آب هواست و يا ساکن چنين جايي هستيد ما به شما اين برنامه را پيشنهاد مي دهيم اين برنامه آخرين و دقيق ترين اطلاعات و نقشه ها را از National Oceanic And Atmospheric Administration دريافت و در اختيار شما قرار مي دهد.

دانلود

برنامه هواشناس,بهترين برنامه هواشناسي اندرويد,دقيق ترين برنامه هواشناسي اندرويد

منبع: تعمير موبايل آوافيکس

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 287
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 13
 • بازدید امروز : 129
 • باردید دیروز : 32
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 331
 • بازدید ماه : 705
 • بازدید سال : 705
 • بازدید کلی : 1,433